Strona Glówna  
Zmień Język / Ändere Sprache / Change Language Drukuj Stronę

Skrypty i Usługi dla Twojego Biznesu Sieciowego

Przestań szukać godzinami i zdobądź najlepsze skrypty jakich potrzebujesz by...

Powiększać twój biznes, budować olbrzymie listy klientów, automatycznie podtrzymywać kontakt z potencjalnymi klientami, publikować newsletter, zarządzać twoimi reklamami, precyzyjnie śledzić reakcje na twoje reklamy i dać odwiedzającym twój serwis możliwość polecenia go innym!

Frank Bauer
Kliknij tutaj aby wysłuchać Franka Bauera -->> 

Od: Frank Bauer
Odp: Najlepsze Skrypty Marketingowe do Budowania Twego Biznesu

Drogi Kolego,

Nareszcie nadszedł kres twych poszukiwań najlepszych skryptów do budowania twego biznesu.

Teraz możesz korzystać ze zwiększonej sprzedaży dzięki automatycznemu podtrzymywaniu kontaktu z potencjalnymi klientami bez konieczności płacenia comiesięcznych opłat. Po prostu użyj potężnego programu zarządzającego automatycznym podtrzymywaniem kontaktu Add2it AutoRespond Pro.

Dobrze wiesz, że w dzisiejszym świecie biznesu musisz być w kontakcie ze swymi klientami, potencjalnymi klientami i subskrybentami aby powiększać i rozbudowywać twój biznes. Add2it Mailman Pro - potężny program zarządzający newsletterem/ezinem/listą pocztową uczyni to dla ciebie łatwiejszym i tańszym niż kiedykolwiek przedtem.

Tak jak każdy inny kto reklamuje się na internecie, również Ty stale poszukujesz najlepiej przyciągającego tekstu reklamy, potrzebujesz zarządzać twoimi reklamami i precyzyjnie śledzić reakcje na nie. Add2it Go-To Pro jest potężnym narzędziem zarządzającym linkami reklamowymi, które pomaga ci ulepszyć twoje kampanie reklamowe poprzez ustalenie które reklamy działają, a które nie.

I ostatecznie... potrzebujesz więcej wizyt na twoim serwisie po prostu dlatego, że więcej wizyt równa się większej sprzedaży. Teraz najprostszym sposobem aby zwiększyć liczbę wizyt jest użyć Add2it ReferThem Pro by poprosić odwiedzających twój serwis żeby polecili go innym.

Wszystkie skrypty Add2it są nadzwyczaj łatwe i szybkie do zainstalowania jak również łatwe w użyciu i dostosowaniu do potrzeb. Są wystarczająco proste dla amatora, a jednocześnie wystarczająco potężne aby zaspokoić wszystkie twe potrzeby. Wszystkie skrypty Pro tworzą razem pakiet Add2it Complete Pro który da tobie mocną podstawę do budowania twego binesu, nawet jeżeli nie masz żadnych technologicznych umiejętności.

Dodatkowo, jako klient Add2it.com otrzymasz wspaniałą obsługę klienta i wsparcie techniczne aż do pełnego zadowolenia! Taką samą obsługę jak wielu klientów mówi że otrzymało przed tobą.

Tutaj możesz zobaczyć co otrzymujesz razem z pakietem Add2it Complete Pro...


Proszę kliknij tutaj!

Pragniesz automatycznie podtrzymywać kontakt z potencjalnymi klientami nie płacąc miesięcznych opłat?

Program podtrzymujący kontakt: Add2it AutoRespond Pro

Ten potężny skrypt czyni to łatwiejszym ORAZ tańszym niż kiedykolwiek przedtem. Teraz możesz efektywnie reklamować twoje produkty grupie potencjalnych klientów poprzez proste kliknięcie myszki... Już teraz przestań płacić miesięczne opłaty!

Więcej Informacji!

Proszę kliknij tutaj!

Pragniesz publikować newsletter albo utrzymywać kontakt z jakąś grupą?

Zarządzanie Listą Mailową: Add2it Mailman Pro

To łatwiejsze i tańsze niż kiedykolwiek. Teraz możesz wysłać newsletter albo dowolną wiadomość do 1,000 czy 100,000 ludzi za kliknięciem myszki...

Więcej Informacji!

Proszę kliknij tutaj!

Pragniesz zarządzać twoimi reklamami i precyzyjnie śledzić ich skuteczność?

Śledzenie Reklam : Add2it Go-To Pro

Teraz możesz robić to z łatwością. Automatycznie generuj linki reklamowe, śledź odpowiedzi na nie i porównuj ich wyniki. Już teraz popraw swoją kampanię reklamową ustalając które reklamy działają, a które nie...! A jako dodatkową opcję, możesz nawet dokonać testu dzielonego, aby znaleźć dla twego serwisu najlepiej sprzedający tekst reklamowy.

Więcej Informacji!

Proszę kliknij tutaj!

Chcesz aby twoi goście polecali twoją stronę innym?

Poleć przyjaciela : Add2it ReferThem Pro

Umożliw odwiedzającym twój serwis wysłanie maila i powiadomienie współpracowników czy przyjaciół o twoim serwisie. Ściągnij ten skrypt i już dzisiaj zacznij promować twój serwis!

Więcej Informacji!

Weź Add2it Complete Pro teraz!

Armand Morin


Posłuchaj Armanda z AudioGenerator (ang.)

"...są proste, łatwe i jedne z najefektywniejszych skryptów jakie osobiście widziałem na sieci!"

"Frank ma jedne z najbardziej zdumiewających skryptów jakie kiedykolwiek mógłbyś znaleźć do budowania twojego sieciowego biznesu. W rzeczy samej, ma kilka skryptów, które zautomatyzują to co w tej chwili robisz na sieci, takich jak Add2it AutoRespond Pro.

Jeśli potrzebujesz własnych autoresponderów, co jest podstawową koniecznością dla budowania twojego siecio
wego biznesu, to Add2it AutoRespond Pro jest zdecydowanie skryptem którego potrzebujesz.

Jeśli
pragniesz śledzić twoje linki, po prostu weź Add2it Go-To Pro Franka. To łatwy, prosty w obsłudze skrypt, możesz śledzić i dowiadywać się, które twoich internetowych reklam działają."

- Armand Morin,
właściciel GoGenerator.com

[Więcej Świadectw]

Mark Joyner

"Zdumiewające skrypty ..."

"Zdumiewające skrypty o zdumiewającym stosunku wartości do ceny. Nie masz po co szukać dalej!"

- Mark Joyner, #1
Bestselerowy
Autor MindControlMarketing.com

[Więcej Świadectw]

Jonathan Mizel

"Doskonały pakiet..."

"Skompletowałeś doskonały pakiet,Frank! Dołączyłeś niemal każdą opcję potrzebną w małym biznesie, aby uruchomić potężny system podtrzymywania kontaktu, który chwyta polecenia i więcej sprzedaje."

- Jonathan Mizel, CEO
w CyberWaveMedia.com

[Więcej Świadectw]

Randy Charach

"...pod ogromnym wrażeniem jakości, obsługi i rozsądnych cen w Add2it.com."

"Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości, obsługi i rozsądnych cen w Add2it.com. Frank jest bystrym gościem z rzadką zdolnością łączenia spraw technicznych z mądrościami marketingu. Świetna oferta!"

- Randy Charach,
Wydawca RandyReport.com

[Więcej Świadectw]

Mike Filsaime


Posłuchaj Mike'a
z AudioGenerator (ang.)

"Fantastyczna wartość !!"

"Przestań szukać! Te skrypty są tym, czego każdy webmaster potrzebuje aby prowadzić efektywny profesjonalny biznes sieciowy na dzisiejszym rynku. Autorespondery, i skrypty Powiedz-Znajomemu. Śledzenie Reklam i więcej. Weź cały pakiet - nie będziesz żałować. A z wspaniałym osobistym wsparciem, możesz mieć je postawione i działające w mgnieniu oka. Fantastyczna wartość!!"

- Mike Filsaime, Profesjonalny Marketer Sieciowy
- MikeFilsaime.com

[Więcej Świadectw]

Malacka

"...wybitna linia produktów i wspaniałe wsparcie klienta."

"Dzięki za wspaniałą, natychmiastową i uprzejmą obsługę! Masz wybitną linię produktów i podnosisz jeszcze jej wartość poprzez wspaniałe wsparcie klienta. To zwycięska kombinacja jeżeli kiedykolwiek taką widziałem!"

- Malacka, Webmaster Writersnest.com

[Więcej Świadectw]

Weź Add2it Complete Pro teraz!

Specjalna Oferta Premiowana:

Jeżeli zamówisz dzisiaj którykolwiek z płatnych skryptów Add2it otrzymasz również następujące dodatki o całkowitej wartości ponad 140$ za DARMO...

PREMIA #1 -- wartość 29.95$: Strategie Marketingu E-Mailowego - Ujawnione (ang)

Naucz się podstaw szybkiego budowania internetowego biznesu poprzez używanie efektywnych technik e-mailowych...

Strategie Marketingu E-Mailowego - Ujawnione 'Strategie Marketingu E-Mailowego - Ujawnione' przepełnione są bezcennymi informacjami jak uczynić twój marketing e-mailowy bardziej efektywnym i dochodowym. Umieszczone są w niej dziesiątki porad, by pomóc tobie: uniknąć 3 najgroźniejszych i najkosztowniejszych e-mailowych pomyłek, zbierać więcej (dobrowolnie podawanych) adresów e-mailowych używając wariacji istniejącej techniki, uniknąć otrzymania etykietki "spamera". . . i wiele, wiele więcej!

PREMIA #2 -- wartość 19.00$: Milion Dolarowe Emaile (ang)

To źródło informacji ujawnia zdumiewające sekrety najbardziej udanych kampanii emailowych w internecie...
Milion Dolarowe Emaile Zawsze chciałeś znać dobry sposób na to, by zamienić grosze na pieniądze poprzez e-maile, prawda? A więc to jest książka dla ciebie! Znajdziesz tu wszystko co kiedykolwiek mógłbyś chcieć wiedzieć o wysyłaniu e-maili w sposób przynoszący tobie największe korzyści. To zdecydowanie najlepsze źródło na temat wysyłania zarabiających pieniądze e-maili, jakie możesz zdobyć na internecie.

PREMIA #3 -- wartość 19.95$: Zaawansowany Marketing Duchowy (ang)

Ta inspirująca praca jest poufną rozmową z Joe o tym, czego potrzeba aby już dziś zmienić twoje marzenia w rzeczywistość...
Zaawansowany Marketing Duchowy "Możemy mieć wszystko co potrafimy sobie wyobrazić", mówi Joe Vitale, Mr Fire. Ten inspirujący wywiad kładzie fundamenty pod strategię pięciu kroków Duchowego Marketingu Joe Vitale'a.

PREMIA #4 -- wartość 57.00$: Sekrety Praktyka Marketingu Emailowego (ang)

To źródło wiedzy pokazuje ci jak zwiększyć ruch w interesie, generować potencjalnych klientów i więcej sprzedawać na internecie, z wykorzystaniem automatycznych narzędzi dla zapewnienia twojego sukcesu...
Sekrety Praktyka Marketingu Emailowego Wyczerpujący, ponad 150 stronicowy podręcznik z setkami sekretów emailowego i internetowego marketingu. Odkryjesz sprawdzony system generowania większego ruchu w interesie i sprzedaży, bez względu na to jakim biznesem się zajmujesz. Co najlepsze, te sprawdzone strategie są tak proste, że nawet dziecko mogłoby je użyć. W praktyce, jeśli wiesz jak użyć emaile, masz wszystko czego potrzeba aby już od jutra zacząć używać nasz system!

PREMIA #5 -- wartość 17.00$: Magia Autorespondera (ang)

To źródło informacji pomoże ci przestawić sprzedaż na twoim serwisie internetowym na automatycznego pilota...
Magia Autorespondera

Olbrzymi zbiór (440 stron!) odnoszących sukcesy kampanii emailowych - do wzorowania się, naśladowania i kopiowania! Każda seria następujących po sobie emaili została przetestowana i sprawdzona w przynoszeniu zysków przez najlepszych internetowych marketerów. Ludzi takich jak...

Declan Dunn, Terry Dean, Ken Evoy, Jim Daniels, Harmony Major, Joe Schroeder, Sam Robbins, Ken Silver, Dale Armin Miller, Jonathan Mizel, Scott Covert i wielu innych...

Weź Add2it Complete Pro teraz!

Frank Bauer


Moja Gwarancja

100% "Lepsza niż bez-ryzyka" Gwarancja:

Jeśli nie jesteś poruszony niewiarygodnymi możliwościami jakie dają tobie skrypty Add2it -- albo jeśli nawet po uzyskaniu ode mnie wszelkiej możliwej pomocy nie jesteś zadowolony -- otrzymasz 100% zwrot swoich pieniędzy bez żadnych pytań. Masz pełne 90 dni aby zażądać zwrotu w którymkolwiek momencie. Tak więc nieważne co wyniknie w przyszłości. Albo to lubisz - używasz i zyskujesz na tym - albo dostajesz z powrotem swoje pieniądze i nawet możesz zatrzymać premie z oferty specjalnej o całkowitej wartości ponad 140$. Możesz tylko wygrać!


Weź WSZYSTKIE skrypty Pro w tej chwili,
ĘDŹ 48% i osiągaj rezultaty po kilku minutach
w SPECJALNEJ, LIMITOWANEJ CZASOWO, JEDYNEJ cenie 87$ US:

Tak, nie chcę przejmować się własnoręcznym instalowaniem skryptów,
zainstaluj je na moim własnym serwerze za jedyne 110$ US i oszczędź 55%!

PayPal Verified

Secure Your order is 100% safe, secure, and private! Secure

Uwaga: Wszystkie skrypty Add2it mają jedynie jednorazową opłatę za nabycie licencji na oprogramowanie.  Potem nie ma żadnych dalszych opłat i możesz te skrypty używać bezterminowo... nie płacisz żadnych miesięcznych czy rocznych opłat!

Proszę zaglądnij także do informacja o rejestracji i licencji jak również do informacja o zapłacie i przesyłce!

Potrzebujesz jedynie konkretnych skryptów? Albo to więcej niż jesteś skłonny wydać?

'Cokolwiek umysł potrafi sobie wyobrazić i w to uwierzyć... może to osiągnąć.'
Napoleon Hill, Myśl i Bogać Się

Dla twego sukcesu,

Frank Bauer
Frank Bauer
Właściciel Add2it.com

P.S.: Potrzebujesz jedynie konkretnych skryptów? Albo to więcej niż jesteś skłonny wydać? Mocno wierzę, że pakiet Add2it Complete Pro jest najlepszą ofertą jaką możesz znaleźć, ale oto twoje inne opcje...

  1. Potrzebujesz jedynie konkretnych skryptów i chcesz skompletować twój własny zestaw jednego lub więcej skryptów Add2it? Kliknij tutaj by przejść do Formularza Zamówienia Skryptów!

  2. Więcej niż byłbyś skłonny wydać? Brakuje ci gotówki czy wolałbyś wypróbować zanim kupisz??
    Kliknij tutaj aby obejrzeć pełny wybór dostępnych skryptów, w tym skryptów o niskiej cenie i darmowych!

  3. Jest cokolwiek jeszcze w czym mógłbym tobie pomóc?

Potrzebujesz dodatkowych dochodów?

Program Członkowski Add2it:

Rozpocznij własny domowy biznes od zaraz. Dostaniesz niewiarygodną 50-70% opłatę pośrednika! Pracuj kiedy TY chcesz. ŻADNYCH kosztów przystąpienia.

Więcej Informacji!

Potrzebujesz pomocy i wsparcia ze skryptami w projekcie sieciowym?

Add2it Usługi:

Pracujesz nad projektem sieciowym? Potrzebujesz instalacyjnego, programistycznego czy uruchomieniowego wsparcia ze skryptem? Zdobądź pomoc teraz!

Więcej Informacji!

Potrzebujesz pomocy i wsparcia z jakimkolwiek z naszych produktów?

Wsparcie Add2it:

Masz pytanie? Potrzebujesz rady? Potrzebne ci wsparcie techniczne? Dobrze trafiłeś!

Więcej Informacji!


 Skrypty    Usługi    Wsparcie    Czlonkowie    Blogletter More4you    Mapa Serwisu  
 • © Copyright 2000-2023 by Add2it.com Marketing Pty Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone. •   • Informacja o kontakcie
 •Add2it.com Marketing Pty Ltd •Frank Bauer •P.O. Box 290 •Stanhope Gardens NSW 2768 •Australia • 
Powiedz 5 Przyjaciolom o Add2it.com i zarób do 292.45$